Úvodní stránka / Konference a aktivity / Závěrečná konference OPEN 51

Závěrečná konference OPEN 51

Rádi bychom vás jménem ITveSkole.cz a partnerských škol pozvali na závěrečnou konferenci projektu OPEN 51. Akce se uskuteční v pondělí 13. června 2022 od 9:00 hodin v ZŠ a MŠ Zličín.

Pozvánka Závěrečná konference OPEN 51

Můžete se těšit na sdílení a výměnu zkušeností a praktické ukázky lekcí výukového programu s žáky partnerských škol! 🙂

Vstup je samozřejmě zdarma.

Za jakékoliv sdílení na vašich online kanálech či ve vašich prostorách budeme vděčni.

Přejeme hezký zbytek dne a těším se na viděnou 13. června.

Tým OPEN 51