Úvodní stránka / Aktuálně / Šablony OP JAK vyhlášeny: pojďme do toho společně

Šablony OP JAK vyhlášeny: pojďme do toho společně

Řídicí orgán OP JAK dne 25. 5. 2022 vyhlásil výzvu č. 02_22_002 Šablony pro MŠ a ZŠ I pro MŠ, ZŠ, ZUŠ, ŠD, ŠK, SVČ a PPP.

ITveSkole.cz pro vás umí zajistit:

1. Kompletní administrativu projektu – individuální přístup, kvalita a profesionalita
  2. Metodickou podporu při realizaci aktivit
  3. Zprostředkování výběru a realizaci DVPP
  4. Informační servis a podporu při využití dalších dotačních příležitostí

Sjednejte si s námi ZDARMA schůzku, využijte našich 12 let zkušeností.

MÁM ZÁJEM O SCHŮZKU

Rádi Vám pomůžeme, Tým ITveSkole.cz

Základní informace o výzvě Šablony OP JAK:

1. Podání žádosti o podporu: 25. 5. 2022 – 28. 4. 2023
  2. Délka realizace projektu: 24 až 36 měsíců
  3. Nejdřívější začátek projektu: 1.5.2022 nebo po ukončení realizace projektu Šablony III z OP VVV
  4. Minimální výše výdajů: 100 000 Kč
  5. Maximální výše výdajů:

Pro MŠ: 300 000 Kč pro subjekt + (počet dětí x 3 000 Kč) + (počet účastníků x 2 500 Kč)

Pro ZŠ s počtem žáků do 179: 300 000 Kč pro subjekt + (počet žáků x 3 000 Kč) + (počet účastníků x 2 500 Kč)

Pro ZŠ se 180 a více žáky je maximální výše dotace stanovena jako součet nákladů:
1) na maximální možný úvazek pozic školní psycholog a školní speciální pedagog do 31. 12. 2024 a
2) 300 000 Kč pro subjekt + (počet žáků x 3 000 Kč) + (počet účastníků x 2 500 Kč)

Pro PPP je maximální výše dotace stanovena jako součet nákladů na maximální možný úvazek pozic školní psycholog a školní speciální pedagog, který bude PPP zprostředkovávat vybraným ZŠ po celou dobu realizace projektu.

Pro ŠD, ŠK, SVČ a ZUŠ: 250 000 Kč pro subjekt + (počet dětí/žáků/ účastníků x 2 500 Kč)

Podporované oblasti v Šablonách OP JAK:

1. Personální podpora
  2. Osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání
  3. Podpora inovativního vzdělávání
  4. Spolupráce s rodiči dětí/žáků a veřejností

Ročně je v naší společnosti zpracováno až několik desítek projektů, studií a dalších odborných prací a mnoho našich zákazníků využívá naši projektovou podporu v celém průběhu realizace. Reference k šablonovým projektům naleznete ZDE.

ITveSkole.cz je obecně prospěšnou společností, cena za vstupní konzultaci a podání projektu je 7000 Kč bez DPH.

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Těšíme se na spolupráci. Tým ITveSkole.cz o.p.s., email: skoly@itveskole.cz, tel.: 800 550 660