Úvodní stránka / Aktuální nabídka aktivit ITveSkole.cz, o.p.s.

Aktuální nabídka aktivit ITveSkole.cz, o.p.s.

DVPP ITveSkole.cz – Vzdělávejme se v „šablonách“ společně!

ITveSkole.cz, o.p.s. přináší školám kompletní nabídku vzdělávání v rámci projektu Šablony pro ZŠ a MŠ I a v rámci projektu Šablony pro SŠ a VOŠ I.

Naše DVPP, vám pomůže nalézt odpovědi

1. Odborně – tým kvalitních lektorů s dlouholetou praxí.
  2. V klidu a s úsměvem – cílem je co nejvyšší přínos školení pro školu i pro pedagogy.
  3. Ve vaší škole – za kvalitním DVPP není třeba cestovat, lektor přijede k vám.

Nabídka pro ZŠ, ŠD, SVČ, ZUŠ

Nabídka pro MŠ

Výhody vzdělávání ITveSkole.cz o.p.s. v rámci „šablon“:

• Vzděláváme ve školách
  • V ceně doprava lektora do školy
  • V ceně vzdělávací materiály
  • V ceně zapůjčení moderních interaktivních pomůcek
  • V ceně tisk certifikátu dle podmínek projektu
  • Podpora při administraci projektu a tvorbě ZoR
Pro individuální nabídku kontaktujte Martinu Burleovou – koordinátorku DVPP v ITveSkole.cz, mburleova@itveskole.cz, 222 268 503.