Úvodní stránka / GO8 – vzděláváme pro budoucnost

GO8 – vzděláváme pro budoucnost

Projekt „Vzdeláváme pro budoucnost“ prináší školám ucelené rešení pro výuku 1:1 s využitím tabletu.

U zrodu tohoto projektu byla myšlenka, že pro školy je pri zavádení inovací výuky duležitý kontinuální vývoj a možnost využívat vybavení i znalosti, které školy a pedagogové již mají. Z tohoto duvodu jsou v projektu dodávána zarízení s operacním systémem Windows 8.

V rámci projektu je zajištena podpora ze strany predních výrobcu, soucástí je implementace prostredí Office 365 vcetne výukového prostredí iTrída obsahující více než 100.000 výukových materiálu. Projekt zahrnuje i vzdelávání pro pedagogy v této oblasti.

O projektu:

• Podpora pri implementaci tabletu s Windows 8 do škol
  • Výukový obsah prostrednictvím portálu www.DUMy.cz
  • Výukové online prostredí iTrída.cz
  • Online prostredí Office 365
  • Vzdelávání pro pedagogy
  • Zajištení kompatibility se software, který školy již používají (Terasoft, Fraus a další)
Kontaktujete nás:

Infolinka 222 268 507

info@itveskole.cz

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.