Úvodní stránka / Kalkulačka Šablon OP VVV

Kalkulačka Šablon OP VVV

Společnost ITveSkole.cz pro vás vytvořila unikátní Kalkulačku Šablon, díky které si můžete jednoduše spočítat, o jakou finanční částku může vaše škola zažádat v rámci výzvy „ Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – ŠABLONY pro MŠ a ZŠ I “ a především jak efektivně tuto částku rozdělit v rámci zvolených šablon.

Stačí vyplnit IČO školy, zvolit si typ školy a vybrat si jednu nebo více šablon z podporovaných aktivit. Je potřeba dodržet podmínku, zvolit si alespoň jednu šablonu z povinně volitelných.

Kalkulačka vám automaticky vypočte:

Celkovou maximální výši dotace =

celková předběžná částka o dotaci dle zvolených šablon + zbývající prostředky.

Vyplněnou kalkulačku je možné uložit pro další použití, vygeneruje se unikátní odkaz pro pozdější znovuzobrazení vyplněné bilanční kalkulačky, který vám bude zaslán na uvedenou mailovou adresu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: podporaeu@itveskole.cz, 222 268 519, nebo využijte naši smluvně garantovanou podporu.

Kvalitu své práce dokládáme vlastními úspěšně realizovanými vzdělávacími projekty a dlouhodobě poskytovanou projektovou podporou.

NAŠE REFERENCE:

SOU a PŠ Kladno - Vrapice
Oceňujeme výbornou kvalitu zpracování projektových žádostí i monitorovacích zpráv, časovou flexibilitu i výborný osobní přístup.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 48, 51 (partnerství), Výzva 56, Výzva 57
ZŠ Trmice
Flexibilita a ochota poskytovat informace, řešit nejasnosti a problémy byly z našeho pohledu nadstandardní. Veškeré projektové žádosti byly přijaty a stejně tak byly i všechny monitorovací zprávy schváleny bez závad. Všechny informace byly relevantní, věcně správné a kompletní, takže dosud nebyly nikdy shledány nedostatky v přípravě, realizaci a uzavření projektu. Pomoc s výběrovými řízeními byla plně dostatečná, tak aby vše proběhlo hladce a korektně. Velmi kladně hodnotíme kompetenci a orientaci pracovníků například v širokém záběru témat současně probíhajících projektů Výzva 56 a Výzva 57.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 48, 51 (partnerství), Výzva 56 Výzva 57

ZŠ a MŠ Hlušice
Oceňujeme výbornou kvalitu zpracování projektové žádosti i monitorovacích zpráv, pružné a rychlé řešení nejasností, vysokou kvalitou podaných informací i osobní přístup při zpracování projektu. Se spoluprací jsme komplexně spokojeni.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 48 a 51 (partnerství), Výzva 56, Výzva 57

ZŠ a MŠ při dětské léčebně, Janské Lázně
Profesionální přístup, trpělivost a důkladnost, výborná spolupráce, bezchybné vyplnění žádosti i monitorovacích zpráv, rychlé a jasné řešení, dostupnost informací, ochota při jednání, vysoká kvalita. Realizace projektů proběhla díky pomoci bez komplikací.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 51 (partnerství)

ZŠ Bedřicha Hrozného, Lysá nad Labem
Velmi kvalitní spolupráce při zpracovávání projektových žádostí a monitorovacích zpráv a důsledná kontrola. Velmi dobrá spolupráce, řešení situací v co nejkratším termínu, zpětná vazba. Vysoká kvalita podaných informací, výborná orientace v řešené problematice. Individuální přístup, ochota, vstřícnost.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 51 (partnerství), Výzva 57
ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou
Všechny projektové žádosti byly zpracovány kvalitně, ke všem byla zpracována finanční rozvaha, vše mi bylo důkladně vysvětleno a uvedeny příklady. Monitorovací zprávy byly dopředu pracovníkem ITveSkole.cz připraveny, nemusela ani být jeho návštěva ve škole, spoustu věcí se vyřešila po telefonu. Vše s dostatečným předstihem a profesionálně. K jednotlivým projektům jsem měl přiděleného " svého pracovníka", který se se mnou staral o projekt jako celek. Vždy byl na telefonu, když jsem něco potřeboval.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 56, Výzva 57

ZŠ Košťany
Spolupracujeme s Vámi již pátým rokem a jsme se spoluprací naprosto spokojeni. Máme ve Vás záruku úspěšné realizace všech projektů. Doufám v další výbornou spolupráci.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 56, Výzva 57

ZŠ Planá
Bezchybné zpracování projektové žádosti, monitorovacích zpráv, které byly přijaty bez závad. Veškeré nejasnosti byly řešeny obratem s profesionálním přístupem. Podané informace byly přehledné a vyčerpávající. Oceňujeme individuální přístup, ochotu, vstřícnost, znalost problematiky, rychlost jednání. Budeme rádi za další spolupráci.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 51 (partnerství), Výzva 56, Výzva 57
ZŠ Ing. M. Plesingera – Božinova Neratovice
Moc děkujeme za dosavadní pomoc a doufáme, že ve spolupráci budeme dále pokračovat. Individuální přístup je u ITveSkole.cz samozřejmostí. Nikdy jsme se nesetkali s nepříjemným přístupem ani s pocitem, že „zase otravujeme“. Vše bylo zpracováno kvalitně a v dohodnutém termínu. Poskytované informace byly vždy relevantní. Velmi si cením vysoké erudice všech s námi spolupracujících osob. Vždy měli naprosto čerstvé informace, přestože dotační orgán poskytuje informace vždy na poslední chvíli.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 51 (partnerství), Výzva 56, Výzva 57

DŮLEŽITÉ: Podmínkou pro čerpání šablon je vyplnění dotazníku MŠMT. Pro více informací klikněte ZDE.

Na uvedenou adresu bude po vyplnění zaslán email s detailními informacemi.

Informace o škole

I. Aktivity pro mateřské školy

1. Personální podpora MŠ
2. Osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů v MŠ
3. Usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ

II. Aktivity pro základní školy

1. Personální podpora
2. osobnostně sociální rozvoj pedagogů ZŠ
3. Extrakurikulární rozvojové aktivity ZŠ
4. spolupráce s rodiči žáků na ZŠ

Příklady efektivního řešení pomůcek pro realizaci šablon

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek