Úvodní stránka / Reference ITveSkole.cz

Reference ITveSkole.cz

Společnost ITveSkole.cz, o.p.s. se zúčastní řady projektů zaměřených na moderní technologie, sdílení zkušeností mezi pedagogy, podporu badatelsky orientované výuky, výuky cizích jazyků, podporu inkluzivního vzdělávání a multikulturního vzdělávání.

Naše reference naleznete na uvedených odkazech jednotlivých oblastí.  Jsou tam uvedeny některé z projektů, na jejichž zpracování se podílela společnost ITveSkole.cz. Nejedná se o kompletní výpis, ale pouze o typické, či z nějakého hlediska zajímavé projekty.

Ročně je v naší společnosti zpracováno až několik desítek projektů, studií a dalších odborných prací a mnoho našich zákazníků využívá naši projektovou podporu v celém průběhu realizace.

ITveSkole.cz zajišťuje školám komplexní projektovou podporu v následujících oblastech:

Šablonové projekty od A – Z

Investiční IROP, OP PPR atd. projekty od A – Z

Síťové projekty OP VVV

Sdílíme společně na DUMy.cz

Vyvíjíme inovativní školní pomůcky

Aktuální projekty ITveSkole.cz

 

Zkušený tým ITveSkole.cz o.p.s. nabízí pomoc s přípravou i podáním projektové žádosti, pomoc v průběhu realizace projektu, komplexní řešení na míru Vašim požadavkům a osobní přístup. 

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.

 

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek