Úvodní stránka / Šablony II – Šablonová kalkulačka

Šablony II – Šablonová kalkulačka

Šablony II – Šablonová kalkulačka

Šablony II – Šablonová kalkulačka

Tento jednoduchý kalkulátor umí vypočítat maximální výši dotace pro vaši školu dle kapacity uvedené ve školském restříku. Zadejte ičo organizace a kliknutím na "Načti data z rejstříku MŠMT" předvyplňte automaticky pole formuláře. Po kontrole údajů, kdy nesrovnalosti můžete ručně upravit, kliknutím na tlačítko "Provést výpočet výše dotace...." dojde k automatickému výpočtu a odeslání výsledku na zadaný kontaktní email.

Vyplňte Vaše IČO (8 místné číslo včetně nul na začátku)
Hodnota vychází dle kapacity školy uvedené ve školském rejstříku
Společnosti jsou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění povinny získat Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů získat Váš souhlas s využitím Vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě marketingových materiálů, pozvánek na odborné semináře a konference a na kulturní a sportovní akce v rámci elektronické komunikace. Uveďte proto prosím platné kontaktní údaje v této podobě: jméno a příjmení, korespondenční adresa, e-mailová adresa, telefon. DOKUMENT PLATNÉHO SOUHLASU

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek